Thurø Sejlklub

Thurø Sejlklubs ungdomsudvalg indbyder til

TSK ungdomsstævne 2017
den 2. – 3. september

Tilmelding foregår på nedenstående tilmeldingsblanket senest mandag den 28. august

Tilmelding:

Sejlers navn:

Gastens navn (ved 2-mandsjolle):

Jolletype:
Optimist aOptimist bOptimist cFevaTeraZoom829'er

Sejlnummer:

Sejlklub:

Mobil nr.:

E-mail:

Deltagergebyr enmandsjolle kr. 200,-
Deltagergebyr 2-mandsjolle kr. 275,-
Camping kr. 200,-
Antal deltagere (over 12 år) i fælles grill af kr. 100,-:

Antal børn (under 12 år) til fælles grill af kr. 75,-:

Antal børn (under 6 år) til fælles grill af kr. 0,-:

.
Beløb i alt:

.
Vælg betaling:
KontantFynske Bank konto: 0813-8130467300MobilePay: Tlfnr. 21 52 56 53 - HUSK sejlernavn og teksten 'Ungdomsstævne' i meddelelsen

.

Tilmeldte joller:

Sejlernavn
Gastenavn
Jolletype
Sejlnummer
Sejlklub
Spisning - Nanna Thiele
SSS
Jakob hansen
Optimist c
Tsk
Oskar hansen
Optimist c
Tsk
Anders olsen
Optimist c
8013
Egensedybet
Rasmus Henriksen
Optimist c
tsk
Liv Nørgaard Lauridsen
Karla Henriksen
Feva
Tsk
Jonas Bachmann Mortensen
Optimist c
XXX
Bogense Sejlklub
Magnus Bachmann Mortensen
Optimist c
XXX
Bogense Sejlklub
Aksel Skelmose Ibsen
Optimist b
Tsk
Sylvester Rune Gregersen
Optimist c
TSK
Kasper Kospff
DEN 200
YF
Lauritz Høybye Olesen
Optimist c
8048
Nyborg Sejlforening
Noah Juel Andersen
Optimist b
8113
Kerteminde
Liva Lykke Andersen
Optimist b
8502
Kerteminde
Samuel Hedelund Jeppesen
Optimist c
?
Thurø Sejlklub
Immanuel Hedelund Jeppesen
Optimist c
?
Thurø Sejlklub
Marius Lindekilde
Faaborg
Andrea Ørgaard Sørensen
Optimist c
xxx
Bogense sejlklub
Johan Buch
Jan Pedersen
29'er
TSK
Josephine Jørgensen
Optimist c
DEN 1885
Kerteminde sejlklub
Hobie cat 16 Peter Måhr
Hobie cat 16 Olivia Berg Jakobsen
Feva
108630
Egensedybet sejlklub
Kristian lykke nadolny
Emil Karred Bach Andersen
Feva
5276
Thurø Sejlklub
Hobie cat 16 Magnus Måhr
Hobie cat 16 Jonas Lundegaard
Feva
Egensedybet sejlklub
Hobie cat 16 Magnus Måhr
Hobie cat 16 Jonas Lundegaard
Feva
Egensedybet sejlklub
Hobie cat 16 Viktor Berg Jakobsen
Hobie cat 16 Morten Paskins
Feva
107627
Nyborg Sejlforening
Hobie cat 16 Viktor Berg Jakobsen
Hobie cat 16 Morten Paskins
Feva
107627
Nyborg Sejlforening
Mia Chandler Hansen
Emma Chandler Hansen
Feva
2315
Egensedybet
Casper Dyg
Sara Engelbæk
Feva
5728
Nyborg sejlforening
Simon Christoffersen
Rasmus Bjørn Jensen
Julie Malmose
Feva
SSS
Ragnhild Gejl
Optimist c
Bogense Sejlklub
Emil B Riishede
Bjørn Winther
Feva
1784
Egensedybet
Nick Andersen
Optimist c
24
SSS
Nanna Thiele
Zoom8
SSS
Gustav Jessen
Optimist c
DEN 8371
Faaborg Sejlklub
Cecilie Lindner Bonde
Optimist c
TSK
Tobias Lindner Bonde
Optimist c
TSK
Dicte Kehlet Primholdt
Optimist c
xx
Bogense Sejlklub
Frederik Bløcher
Optimist a
DEN 8593
Faaborg Sejlklub
Noah Bløcher
Optimist b
DEN 86
Faaborg sejlklub
David Skousen
Zoom8
117
Thurø sejlklub
Tobias Anker Schou
Optimist c
DEN7746
Kertminde Sejlklub
Magnus Tamborg Guldmann
Optimist c
Thurø Sejlklub
Rasmus Fredslund
Optimist a
8484
Faaborg Sejlklub
Victor Olsen
Optimist c
Thurø sejlklub
Oliver Olsen
Optimist c
Thurø sejlklub
Sille Flyger
Optimist c
Den 748
Thurø Sejlklub
Jonas Flyger
Zoom8
DEN 131
Thurø Sejlklub
Sille Bang Pedersen
Optimist b
DEN 8478
FSK
Mads Jørgensen
Zoom8
DEN 224
Yatchklubben Furesø
Valdemar Juul
Optimist b
8496
Thurø
Frederik Dam Hastrup
Optimist b
8156
Skovshoved Sejlklub
Kasper Kosloff
Zoom8
DEN 200
YF
Marius Lindekilde
Optimist c
DEN 8524
faaborg sejlklub
Simon Christoffersen
Zoom8
DEN 266
Thurø Sejlklub

 

Print Friendly